Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat PiS na prezydenta Lublina: Kowalczyk czy Targoński?

Utworzony przez duzo wiedzący, 7 września 2010 r. o 21:28 Powrót do artykułu
GOL napisał:
Pan Kowalczyk razem ze swoją formacją wydajnie pracuje aby w Lublinie nic nowego nie powstało. Wszak zasłynął z donosicielstwo do CBA na miasto, które zrobiło za szybko drogę w strefie ekonomicznej aby ściągnąć Husqwarnę. Razem ze swymi towarzyszami zablokował rozwój miasta na Gókach Czechowskich i skutecznie uniemożliwił powstanie wiaduktu przy Ul.Sikorskiego za pieniądze Echo Inwestnent/okrągłe 80 milionów na wiadukt i park wyrzucił po prostu w błoto/.Teraz miasto za swoje pieniądze musi zbudować wiadukt a tych pieniędzy jak wiadomo nie ma. Ten politykier nie patrzy na interes miasta tylko na swoje osobiste interesiki i będzie kłamał w żywe oczy,jeżeli interes partyjny tego wymaga.
Dokładnie tak. A Targoński zdaje sie był już w Zarządzie Miasta za Pruszkowskiego i też się nie popisał. Ale mohery tego nie zrozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kowalczyk razem z pruszkowskim niszcza PIS od srodka.jako radny i przewodniczacy rady tez niczym sie nie wykazał. w PISie brakuje świeżej krwi,ale oni do tego nie dopuszczą.ich kariera jest ważniejsza jak dobro miasta i mieszkanców.i dlatego przegraja wybory na prezydenta i samorzadowe.sami sie przekonacie. ja zagłosuje na kazdego,byleby nie z żadnej partii-nierobów.kandydat niezalezny jest najlepszy.precz z POlitykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Targoński - jestem na tak! Były rektor UP - mojej uczelni, wiele dla niej zrobił! Mam nadzieje że równie wiele zrobi dla Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentko to nie ten Targoński....na UP jest Zdzisław a nie Zbigniew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...